اخبار بازار سرمایه

اخبار و شنیده های بازار 14 فروردین 1400

عرضه اولیه
قهرمانی، مدیر پذیرش بورس و اوراق بهادار تهران:برای سال ۱۴۰۰، ۱۱ شرکت آماده عرضه اولیه و ۱۹ شرکت در مرحله درج نماد هستند.

کاذر، ذوب
کاذر خبر داد: عطف به نامه شماره ۵٠۶۵-١ مبنی برعدم تمدید قرارداد اجاره واحد استیجاری در شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان به استحضار کلیه سهامدارن عزیز میرساند با توجه به پیگیریهای صورت گرفته قرارداد اجاره فوق تمدید گردید . 

شپلی
شپلی خبر داد:  پیرو اخبار منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر مطالبه سهامداران از هیئت مدیره مبنی بر صیانت از حق سهامداران با توجه به عدم پاسخگویی هیئت حمایت از صنایع و محدودیت های موجود برای هیئت مدیره در اجرای عملیات بازارگردانی سهام شپلی درخواست تصمیم عاجل از ریاست سازمان بورس در خصوص تصمیم گیری بر روی معامله نماد دارد.

فخوز
شرکت فولاد خوزستان طی سال گذشته، موفق به کسب 306 هزار و 467 میلیارد ریال درآمد با فروش سه میلیون و 937 هزار تن محصول شده است که این میزان درآمد نسبت به سال 1398 حدود 93 درصد رشد را نشان می‌دهد.

کرازی
درآمد ماهیانه شرکت در اسفند ماه امسال 40.18 میلیارد تومان بوده است که نسبت به بهمن ماه 99 کاهش 9% داشته است. مقایسه فروش شرکت در اسفند ماه 99 با ماه مشابه در سال 98 نشان می دهد میزان درآمد شرکت 94% افزایش یافته است. درامد اسفند ماه شرکت 6% بیشتر از متوسط فروش سال 99 بوده است. شرکت از ابتدای سال مالی تا انتهای اسفند ماه 99 در مجموع مبلغ   455.9 میلیارد فروش داشته است که نسبت به فروش شرکت در مدت مشابه سال98 رشد 97% داشته است.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا