اخبار بازار سرمایه

اخبار و شنیده های بازار 21 مهر 1399

ثالوند

پروانه ساختمانی مالکیتی 257 واحدی پروژه سرو واقع در کوی الهیه اراک که در تاریخ بیستم مهرماه 1399 دریافت شده ارائه می گردد لازم به ذکر است آثار و تبعات سود و زیانی این پروژه در سال مالی جاری منتهی به 31 شهریور 1400 نخواهد بود و در سنوات آتی به تدریج به وقوع خواهد پیوست.

ولیز

لیزینگ ایرانیان از فروش 9 دستگاه خودرو  سواری ولوو خبر داد.

غمینو

 مینوشرق از دریافت مجوز افزایش قیمت بیش از  10 درصد  محصولات خود خبر داد.

تایرا

 تایرا از  درآمدی حدود 450 میلیارد ریال طی 6 ماهه اول سالجاری توسط شرکت مبین صنعت هرمس (از شرکتهای تحت کنترل تراکتورسازی ایران) شناسایی شده است که 100% این شرکت تحت مالکیت شرکت تراکتور سازی ایران می‌باشد خبر داد.

شیران

از طرح نوسازی و توسعه LAB به روش کاتالیست مایع خبر داد. مدت زمان برنامه ریزی شده برای اجرای کامل این طرح 18 الی 24 ماه می‌باشد که از اول آبان اجرایی می‌شود، سرمایه گذاری اولیه مورد نیاز معادل 22 هزار میلیارد ریال برآورد گردیده است.

چفیبر

شرکت تولید فیبر ایران در مزایده زراعت چوب در یک قطعه 152 هکتاری در استان گیلان برنده شده است که به مدت 10سال در اجاره شرکت خواهد بود پیشبینی میگردد تعداد 224.775 اصله درخت در پایان دوره قابلیت برداشت خواهد داشت. 

گروه فولاد

فولاد سازان در نیمه نخست امسال دو میلیون و ۳۸۵ هزار و ۲۸۲ تن شمش و تولیدات فولادی را به بازارهای هدف صادر کردند که از این مجموعه ۱۹.۵ درصد سهم ثبت شده در شهریورماه است.برپایه آمار عملکرد ذوب اهن اصفهان، فولاد مبارکه، فولاد خوزستان، فولاد اکسین، هرمزگان، فولاد آلیاژی ایران، آذربایجان، خراسان، کاوه جنوب، بناب، فولاد سیرجان و چادرملو در شهریورماه مجموع صادرات به رقم ۴۶۷ هزار و ۲۵۰ تن رسید که نشان‌دهنده رشد تقاضای داخلی و سیاست‌های وزارت صنعت در تنظیم بازار است

آینده

بهشت پارس از  1.عدم صدور مجوز افزایش سرمایه به بهانه دعوی حقوقی بانک ملی 2.استعفای مدیرعامل 3.طرح مشارکت برای ایجاد شرکت بین المللی توسعه گردشگری خبر داد

ستران

شرکت سیمان تهران  شروع مجدد فعالیت متوقف شده قبلی  خبر داد/پ.علت توقف : عدم امکان تامین قطعات اصلی از تامین کنندگان خارجی برنامه شروع مجدد : تولید 70 هزار تن کلینکر در ماه و 700 هزار تن کلینکر در سال می باشد.

کمنگنز

کمنگنز خبر داد:شرکت در نظر دارد به منظور احداث کارخانه فرو سیلیکو منگنز با ظرفیت 12 هزار تنی نسبت به ثبت شرکت زیرمجموعه‌ای با مالکیت 60% اقدام نماید و در این خصوص اقدام به پرداخت 10 میلیارد تومان پیش پرداخت نموده است..

حفارس

 حفارس از حمل و تخلیه 120 هزار تن انواع نهاده های کشاورزی از جمله کود شرکت خدمات حمایتی کشاورزی از مبادی پتروشیمی لردگان به اقصی نقاط کشور خبر داد.

وساخت

 سرمایه گذاری ساختمان ایران از رای قطعی در خصوص محکومیت شرکت بین المللی خانه سازی ایرانیان بابت بدهی آن شرکت. نتیجه نهایی حاکی از قطعیت حکم مطالبه 13.177.092 یورو بابت اصل طلب و فرع آن به انضمام کلیه هزینه های کارشناسی دادرسی و حق الوکاله می‌باشد خبر داد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا