مقالات آموزشیمقالات عمومی

امتیاز باشگاه آگاه چیست و چه کاربردی دارد؟

پس از آنلاین شدن معاملات بازار سهام در دهه ۸۰ خورشیدی بسیاری از کارگزاری ها اقدام به ارائه ویژگی های جدید نمودند تا بتوانند کاربر بیشتری جذب کنند.

در این بین کارگزاری آگاه که یکی از بزرگترین کارگزاری های بورس در کشور می باشد توانسته گوی رقابت را با استفاده از سیستم های طراحی شده اختصاصی از سایر رقبا برباید از این رو با عضویت در کارگزاری آگاه امکان استفاده از قابلیت های بی شمار را خواهید داشت.

یکی از قابلیتهایی که در کارگزاری آگاه می توانید پس از انجام هر معامله به آن دست پیدا کنید امتیاز باشگاه آگاه می باشد.در حال حاضر می توانید پس از هر خرید یا فروش هر میزان از سهم، مقداری امتیاز در جهت بالا بردن سطح کاربری خود در باشگاه آگاه بدست آورید که پس از افزایش سطح حساب کاربری امکان استفاده از دیگر قابلیت های کارگزاری آگاه همانند وام باشگاه، اعتبار معاملاتی و … دست پیدا خواهید کرد.

شما با استفاده از بسته امتیاز باشگاه کارگزاری آگاه می توانید از قابلیت های ویژه ای که کارگزاری آگاه برای مشتریان خاص خود درنظر گرفته استفاده نمایید.

کاربردهای اصلی امتیاز باشگاه آگاه:

  • دریافت حداکثری تخفیف در کارمزد معاملات آنلاین بازار بورس
  • دریافت حداکثری تخفیف در کارمزد معاملات آنلاین بازار فرابورس
  • دریافت حداکثری تخفیف در کارمزد معاملات آنلاین بازار بورس کالا
  • دریافت حداکثری تخفیف در کارمزد معاملات آنلاین بازار بورس انرژی
  • دریافت تخفیف در خرید بسته های مشاوره-تحلیلی کارگزاری آگاه
  • دریافت تخفیف در کلاس های آموزشی تحلیل تکنیکال و بنیادی کارگزاری آگاه
  • پیش نیاز دریافت وام قرض الحسنه باشگاه از کارگزاری آگاه
  • پیش نیاز دریافت بسته های اعتبار معاملاتی 
  • و….

در حال حاضر با توجه به نیاز کلیه کاربران کارگزاری آگاه گروه مالی سهام سازان اقدام به تاسیس فروشگاه امتیاز باشگاه نموده و فروش بسته های امتیاز در قالب پکیج های متنوع را در دستور کار خود قرار داده تا نیاز کاربران در این خصوص مرتفع گردد.

بسته های امتیاز آگاه در حجم های مختلفی ارائه می شوند و هر کاربر با توجه به میزان معاملات خود می تواند از کلیه بسته های امتیاز آگاه استفاده کند.بسته های امتیاز ارائه شده در سهام سازان از یک الی چند میلیون عدد را شامل می شود لذا هیچ گونه محدودیتی در خرید بسته های امتیاز آگاه از سوی ما و کارگزاری آگاه برای شما وجود ندارد. 

فرآیند انتقال امتیاز به صورت آنلاین می باشد و لحظاتی پس از خرید، بسته مورد نظر به حساب شما در باشگاه آگاه منتقل خواهد شد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا