عملکرد شرکتها

مروری برعملکرد یک ماهه وخارزم

ارزش بازار “وخارزم” به ۲۸ هزار میلیارد ریال رسید

شرکت سرمایه‌گذاری خوارزمی درسال 1376 با سرمایه 100 میلیارد ریال به صورت سهامی خاص به ثبت رسید و در سال 1384 با هدف توسعه فعالیت‌ها، گسترش مشارکت در انواع طرح‌های سرمایه‌گذاری و ورود به عرصه صنعت سرمایه‌گذاری کشور، به سهامی عام تغییر یافت. سهام شرکت در سال 1389 نزد سازمان بورس و اوراق بهادار ثبت و در اسفند ماه همان سال در بازار اول فرابورس ایران پذیرفته شد و هم‌اکنون با نماد معاملاتی «وخارزم» در بازار اول بورس اوراق بهادار تهران در حال معامله است.

سرمایه شرکت سرمایه‌گذاری خوارزمی طی چند مرحله افزایش تا مبلغ 10,000 میلیارد ریال در سال 1393 افزایش یافته است. سرمایه شرکت سرمایه گذاری خوارزمی در تابستان سال 1394 نیز  با طی مراحل قانونی به مبلغ 12,500 میلیارد ریال رسید.

پیشنهاد ویژه: جهت مشاهده سیگنال های معاملاتی گروه مالی سهام سازان کلیک کنید.

تحلیل صورت های مالی وخارزم

شرکت سرمایه‌گذاری خوارزمی با انتشار عملکرد یک ماهه منتهی به ۳۰ آذر سال جاری اعلام کرد در ابتدای دوره یک ماهه یاد شده، تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۸ هزار و ۱۳۸ میلیارد و ۱۸۵ میلیون ریال و ارزش بازار معادل ۲۴ هزار و ۶۰۹ میلیارد و ۴۴۰ میلیون ریال در سبد سهام خود داشت.

ارزش بازار شرکت سرمایه‌گذاری خوارزمی در دوره یک ماهه منتهی به ۳۰ آذر ماه ۱۳۹۸، با افزایش ۴ هزار و ۳۶۹ میلیارد و ۱۷۵ میلیون ریال به ۲۸ هزار و ۹۷۸ میلیارد و ۶۱۵ میلیون ریال رسید.

“وخارزم” تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده معادل ۵۰۹ میلیارد و ۸۶۶ میلیون ریال به مبلغ ۶۵۷ میلیارد و ۸۶۲ میلیون ریال واگذار کرد و از این بابت ۱۴۷ میلیارد و ۹۹۶ میلیون ریال سود کسب کرد .

شرکت سرمایه‌گذاری خوارزمی ایران طی دوره یک ماهه منتهی به آذر ماه تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۳۷۰ میلیارد و ۶۵۱ میلیون ریال خریداری کرد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا