عملکرد شرکتها

بررسی صورت های مالی نماد پلوله منتهی به 1398/06/31

شرکت تولیدی گاز لوله در صورت های مالی ۶ماهه منتهی به ۳۱شهریور۱۳۹۸ اعلام کرد که نسبت به گزارش ۳ماهه خود از زیان ۸۵ ریالی خارج شده و در این مدت ۸۷ ریال سود ساخته است.

همچنین این شرکت سود عملیاتی را ۷۳میلیارد و ۶۸۹میلیون ریال، سود خالص را ۱۹میلیارد و ۴۷۶میلیون ریال و زیان انباشته را ۹۰۰میلیارد و ۵۲۴میلیون ریال منتشر کرده است.

در ۶ماهه مورد گزارش، تولیدات “پلوله”  با کاهش ۳۴درصدی نسبت به دوره مشابه سال گذشته مواجه و ۸هزار و ۷۹۴تن لوله پلی اتیلن دوجداره فاضلابی، لوله پلی اتیلن تک جداره گازرسانی و  لوله پلی اتیلن تکجداره آبرسانی در این شرکت تولید شده است . همچنین میزان فروش ۹هزار و ۲۱۵تن بوده که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته افت ۴۱درصدی نشان می دهد.

از سوی دیگر حسابرس این شرکت در یکی از بندهای مورد گزارش خود اعلام کرد که زمین کارخانه فروخته شده به شرکت فرعی تولیدی لوله های دوجداره قدر طی مبایعه نامه تنظیمی مورخ ۲۰تیر۱۳۸۵ و همچنین فروش زمین، سوله و تجهیزات به شرکت پتروشیمی آبادان تحویل شده است؛ اما بدلیل آنکه معامله مزبور در دوران بعد از تاریخ توقف شرکت به علت اعلام ورشکستگی صورت گرفته، باطل اعلام شده است. اسناد مالکیت مربوط بنام شرکت بوده و تا این تاریخ نقل و انتقال قطعی منوط به روشن شدن وضعیت آن توسط اداره امور ورشکستگی و اعاده اعتبار شرکت است.

لازم به ذکر است که این شرکت در حال حاضر اعلام ورشکستگی خود را اعلام نموده است.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا