عملکرد شرکتها

مقایسه گزارش عملکرد ایران خودرو در گزارش دی و آذرماه

گزارش ایران خودرو در آذرماه رکوردهای جدیدی ثبت کرد. مقدار تولید، مبلغ فروش و نرخ برخی از اجزای سبد این شرکت در آذرماه ماکسیمم مقدار خود را تجربه کرده اند. این در حالی است که با توجه به زیان انباشته شرکت، تجدید ارزیابی در ایران خودرو هر روز بیشتر به سرانجام نزدیک می شود .

همانگونه که در نمودارها مشاهده می شود مبلغ فروش شرکت از تیرماه افزایش قابل توجهی داشته است و در گزارش دی ماه توانسته روند فروش خود را تداوم بخشد.

مقدار تولید شرکت در گزارش دی تقریبا 52 هزار دستگاه خودرو بوده که نسبت به ماه پیش افزایش 7 درصدی دارد. علاوه بر این تولید دیماه شرکت رشد 79 درصدی نسبت به میانگین نه ماهه ابتدایی شرکت داشته است.

مقدار فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش 93 داشته است که نشان از تحول فروش شرکت دارد.

مقدار فروش دی نسبت به ماه گذشته کاهش 15 درصدی داشته است که گروه پژو، دنا و سمند به ترتیب کاهش 16، 28 و 12 درصدی را تجربه کرده است.

مبلغ فروش شرکت در دی، 2904 میلیارد تومان بوده است که در مقایسه با آذر کاهش 13 درصدی داشته است. کاهش 15 درصدی فروش دلیل عمده این کاهش است.

مبلغ فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل افزایش 159 درصدی را تجربه کرده است.

نرخ فروش آذرماه محصولات اصلی شرکت در گروه های سمند، دنا و پژو به ترتیب 22، 26 و 27 بیشتر از میانگین نه ماهه ابتدای سال 98 است.

با توجه به پیش فروش شرکت انتظار رشد نرخ ها در ماه های آتی نیز ادامه خواهد داشت.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا