عملکرد شرکتها

شپارس و عملکرد قابل توجه در سال جدید

شرکت بین المللی محصولات پارس با سال منتهی به 31شهریور ،در حال حاضر 8 % از سهم بازار داخلی پودرهای شوینده را دراختیاردارد.

در بین تولید کنندگان پودرهای خاص در رتبه سوم و از نظر کل تولید شوینده رتبه پنجم را به خود اختصاص داده است.

مالکیت برندهای بانو، بانوی طلایی، رخت طلایی و عاج در اختیار این شرکت و مالکیت برندهای هوم کر،لایف کر و دنتاکر در اختیار گروه صنعتی بین المللی محصولات پارس می باشد.

 فروش شرکت در فصل زمستان صعودی بوده که در اسفند ماه 98، 66.6میلیارد تومان فروش داشته است که نسبت به ماه قبل  68% افزایش یافته است، همچنین نسبت به اسفند سال قبل 60% افزایش یافته است.

مجموع فروش 6 ماهه مهر الی اسفند ماه 216 میلیارد تومان بوده که 63 % فروش کل سال قبل را پوشش می دهد، در ضمن نسبت به مدت مشابه سال قبل 23% رشد داشته است.

میانگین فروش ماهانه36 میلیاردتومان بوده که نسبت به میانگین فروش سال قبل27% افزایش یافته است.

مقدار فروش شرکت در اسفند ماه8.1  هزارتن بوده که نسبت به ماه قبل 38% افزایش یافته است که حاصل از افزایش مقداری فروش پودر و مایعات البسه است،همچنین نسبت به میانگین مقدار فروش11ماهه قبل 51%افزایش یافته است.

درآمد شرکت درسال مالی منتهی به31شهریور 98 ، 341 میلیارد تومان بوده که نسبت به سال قبل رشد80 درصدی داشته است.

شرکت در دوره3ماهه منتهی به 30 آذر98، بافروش84 میلیارد تومانی توانست به ازای هر سهم حدود 14 تومان سود بسازد، حاشیه فروش شرکت در این دوره حدودا 17.5 % میباشد . پیش بینی میگردد در 6ماهه به ازای هر سهم 30 الی 35 تومان سود بسازد.

جداول ونمودارهای زیر عملکرد یک ساله شرکت را بطور کامل شرح میدهد:

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا