عملکرد شرکتها

بررسی گزارش عملکرد نماد داوه

داروسازی آوه سینا که به تازگی سایت جدید داروهای ضدسرطان خوراکی با توان تولید مواد موثره دارویی را به اتمام رسانده است، این روزها مورد توجه بازار است.

 اولین داروی جدید شرکت در سه ماهه اول سال 99 به بازار عرضه خواهد شد. سایر محصولات نیز در نیمه دوم 99 به بازار عرضه می شوند.

شرکت عنوان کرده است بدلیل فروش با قیمت کمتر نسبت به سایر رقبا (از جمله سیناژن، سبحان انکولوژی و …) می تواند سهم مناسبی از بازار را در زمینه داروهای ضد سرطان کسب کند.هدف

شرکت از سهم داروهای سرطانی در سال 99 تقریبا 15% است و در سنوات بعدی برنامه افزایش سهم از این بازار را دارد. 

شرکت داروسازی آوه سینا پس از تامین نیازهای داخلی برای ورود به بازارهای جهانی نیز برنامه ریزی خواهد کرد.

در بخش تولید در شش ماه اول، در دسته کپسول افزایش 79 درصدی ثبت شده است. افزایش مقدار تولید کپسول در افزایش مقدار فروش کپسول نیز دیده می شود.

بررسی گزارش عملکرد داوه
بررسی گزارش عملکرد داوه

داروسازی آوه سینا در نه ماهه ابتدایی سال 465 میلیارد ریال فروش داشته است. این مقدار در مورد مشابه پارسال 331 میلیارد بوده است که افزایش 40% درصدی را تجربه کرده است.

از شرکت های مهم زیرمجموعه دآوه، شرکت صنایع شیمیایی و دارویی ارسطو می باشد. این شرکت در نه ماهه ابتدایی امسال قریب به 319 میلیارد ریال فروش(تقریبا 70 درصد فروش شرکت اصلی) داشته است.

در مورد نرخ فروش، قرص و کپسول به ترتیب افزایش 2 و 25 درصدی را نسبت به ماه قبل تجربه کرده است.

شرکت برخلاف سایر رقبای خود، به کمک دانشمندان شرکت ارسطو قادر به تولید ماده موثره داروهای ضدسرطان می باشد. این امر موجب کاهش بهای تمام شده دآوه خواهد شد. این در حالی است که شرکت های رقیب با واردات ماده موثره اقدام به تولید داروهای ضد سرطان می کنند.

شرکت از حاشیه سود محصولات اطلاعات مفیدی مخابره نکرده است.

بررسی گزارش داوه
بررسی گزارش داوه
بررسی گزارش داوه
بررسی گزارش داوه

برای مشاهده سیگنال های معاملاتی در نماد داوه کلیک کنید.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا