عملکرد شرکتها

بررسی صورت‌های مالی 12 ماهه شرکت چافست منتهی به 1398/06/31

چافست (شرکت چاپ افست) در دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۳۱ شهریور ماه ۱۳۹۸، به ازای هر سهم خود ۵۴۱ ریال کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم ۵۷۷ ریال اعلام شده بود، از کاهش ۶ برخوردار بود.

شرکت چاپ افست در دوره یاد شده، مبلغ ۵۳۵ میلیارد و ۳۷۳ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بر این اساس مبلغ ۵۴۱ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داد که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته از کاهش ۶ درصدی برخوردار است.

پیشنهاد ویژه: سیگنال خرید نماد چافست

“چافست” در دوره ۱۲ ماهه سال مالی منتهی به شهریور ۹۷، به صورت حسابرسی شده، مبلغ ۵۹۰ میلیارد و ۴۱۷ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بدین ترتیب مبلغ ۵۷۷ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داده بود.

همچنین براساس این گزارش، شرکت موتوژن در صورت های مالی تلفیقی ۱۲ ماهه منتهی به ۳۱ شهریور ماه ۱۳۹۸، سود هر سهم را با کاهش ۶ درصدی نسبت به سال گذشته، ۵۳۸ ریال و سود خالص را ۵۳۲ میلیارد و ۳۴۷ میلیون ریال اعلام کرده بود.

برنامه های با اهمیت شرکت چاپ افست

1-پروژه تجاری، اداری، خدماتی، صنعتی شرکت افست به متراژ ۲۶۰۰۰ متر مربع شامل بر دو ساختمان ۱- انبار صنعتی(سوله) به متراژ ۳۰۰۰ متر مربع

2-مجتمع تجاری، اداری و خدماتی به متراژ حدوداً ۲۳۰۰۰ متر مربع می باشد. انبار صنعتی در آبان ۹۶ شروع و در آبان ۹۷ تحویل موقت شده است و در حال حاضر به بهره برداری رسیده است. فاز یک مجتمع تجاری به پایان رسیده و فاز دو در حال انجام می باشد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا