عملکرد شرکتها

مروری بر گزارش عملکرد ماهانه ۵ شرکت خودرویی و ماشین سازی

شرکت‌های ماشین‌سازی اراک، لوله و ماشین‎سازی ایران و زامیاد با انتشار گزارش عملکرد فعالیت یک ماهه منتهی به ۳۰ آذر ماه اعلام کردند درآمد تجمعی آنها تا انتهای تاریخ یاد شده، به صورت افزایشی بوده است.همچنین شرکت‎های بهمن لیزینگ و پارس خودرو اعلام کرده‎اند درآمد تجمعی ۹ ماهه این شرکت‎ها کاهشی بوده است.

افزایش 71 درصدی فروش در فاراک

“فاراک” ماشین سازی اراک براساس عملکرد ۳ ماهه نخست سال مالی منتهی به ۳۱ شهریور ماه ۱۳۹۹، مبلغ ۴۲۴ میلیارد و ۸۰ میلیون ریال درآمد داشته است که نسبت به مدت مشابه در سال مالی گذشته، افزایش ۷۱ درصدی را نشان می‌دهد.

درآمد 6 ماهه “فلوله” 10 درصد افزایش یافت

شرکت لوله و ماشین‌سازی ایران در دوره یک ماهه منتهی به ۳۰ آذر ماه ۱۳۹۸، از محل فروش محصولات خود ۲۰۴ میلیارد و ۷۵۳ میلیون ریال درآمد داشته است.

کسب درآمد ۳ هزار میلیارد ریالی “خزامیا” طی یک ماه

شرکت زامیاد در دوره یک ماهه منتهی به ۳۰ آذر ماه ۱۳۹۸، از محل فروش محصولات خود ۳ هزار و ۳۱۵ میلیارد ریال درآمد داشته است.

کاهش ۱۳ درصدی درآمد تجمعی “ولبهمن”

شرکت بهمن لیزینگ در دوره یک ماهه منتهی به ۳۰ آذر ماه ۱۳۹۸، از محل فروش محصولات خود ۱۵۹ میلیارد و ۴۹ میلیون ریال درآمد داشته است.

“ولبهمن” براساس عملکرد ۹ ماهه سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۱۳۹۸، مبلغ ۶۸۴ میلیارد و ۷۰۵ میلیون ریال درامد داشته است که نسبت به مدت مشابه در سال مالی گذشته، کاهش ۱۳ درصدی را نشان می‌دهد.

درآمد تجمعی ۹ ماهه “خپارس” کاهشی بود

شرکت پارس خودرو در دوره یک ماهه منتهی به ۳۰ آذر ماه ۱۳۹۸، از محل فروش محصولات خود ۳۹۱ میلیارد و ۹۲ میلیون ریال درآمد داشته است.

“خپارس” براساس عملکرد ۹ ماهه سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۱۳۹۸، مبلغ ۴ هزار و ۴۳۲ میلیارد و ۲۵۴ میلیون ریال درآمد داشته است که نسبت به مدت مشابه در سال مالی گذشته، حکایت از کاهش ۸۶ درصدی دارد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا