عملکرد شرکتها

بررسی گزارش عملکرد 9 ماهه کگاز

شرکت شیشه‌ و گاز که در بازار دوم بورس تهران با نماد کگاز معامله میشود و در زمینه تولید انواع بطری از جمله بطر لایت، بلور و سایر محصولات شیشه ای فعالیت می‌کند. ظرفیت اسمی تولید شرکت 40 میلیون عدد انواع بطر و جار می باشد. شرکت رتبه اول را در زمینه صادرات و رتبه چهارم را در بین داخل کشور از حیث مقدار فروش می باشد.

این شرکت در بهمن ماهه سال جاری 13 میلیارد تومان فروش داشته است که نسبت به ماه قبل تفاوت چندانی نداشته اما نسبت به مدت مشابه سال قبل مبلغ فروش آن 30 درصد افزایش داشته است .

شرکت کگاز محصول بطر سبک صادراتی خود را در بهمن ماه به مقدار 17184 هزار عدد با نرخ 683 هزار تومان فروخته است که نسبت به ماه قبل در مقدار فروش خود با 19 درصد کاهش همراه بوده است.

همچنین این شرکت در این ماه توانسته مقدار 1851 هزار عدد بطر سبک داخلی به نرخ 756 هزار تومان بفروشد که در مقایسه با ماه قبل رشد بسیار فوق العاده ای در تعداد فروش داشته است.

شرکت با توجه به گزارش 9 ماهه 98 براورد تعداد فروش خود را برای سه ماه پایانی مقدار 16864 هزار عدد گزارش کرده اما با توجه به گزارش دی و بهمن ماه شرکت بیشتر از براورد تخمینی خود خواهد فروخت.

این شرکت مواد مصرفی خود را از داخل تهیه میکند و در سال های آتی مشکلی در مواد اولیه ندارد همچنین شرکت برای سه ماهه سال 99 با توجه به افزایش دستمزد و نرخ مواد اولیه مصرفی پیشبینی افزایش نرخ محصولات خود را دارد.

شرکت پروژه فاز 2 را با هدف راه اندازی سالن جدید تولید و کوره 240 تنی در دست دارد که احتمالا تا اخر امسال راه اندازی شود همچنین شرکت با شناخت ظرفیت ها و افزایش روز افزون تقاضا بازار نسبت به بسته بندی شیشه ای به جای محصولات شیمیایی و پلاستیکی در طرحی بلند پروازانه همزمان فاز 3 تولید بطر با کوره 150 تنی و ماشین آلات مدرن را به اجرا در اورده که همزمان با فاز 2 کلیه عملیات ساختمانی در حال انجام است.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا