اخبار بازار سرمایه

شنیده های بازار ابتدای پاییز99

ومهان

 ومهان خبر داد: انتشار 700 میلیارد تومان اوراق بدهی به منظور بازپرداخت بدهی و خرید دارایی ثابت مشهود با نرخ 20%. شیوه بازپرداخت: در مواعد سه ماهه. طول دوره بازپرداخت: 48 ماهه.

وگردش، سمگا

رییس گروه مالی گردشگری گفت: با هدف مردمی کردن اقتصاد ۸ شرکت زیرمجموعه گروه مالی گردشگری در صف ورود به بورس قرار دارند که عایدی همه آنها نصیب سهام بانک گردشگری(وگردش) و شرکت “سمگا” می‌شود.

شصفها

 پتروشیمی اصفهان از تسویه تسهیلات ارزی دریافتی از بانک تجارت از محل صندوق ذخیره ارزی به مبلغ 409,295 میلیون ریال خبر داد.

ثنور

ثنور خبرداد: با عنایت به تکمیل پروژه در جریان ساخت و تسهیل سود دهی عملیاتی و همچنین تسویه مانده مطالبات شرکت سرمایه گذاری شهرسازان دشت طوس از محل این واگذاری مقرر شد نقل و انتقال مذکور انجام شود. خالص ارزش دفتری دارایی انتقالی  44,801 میلیون ریال بوده است و مبلغ فروش 103,220 میلیون ریال می‌باشد.

حبندر

حبندر از مناقصه استفاده از خدمات یک فروند یک فروند شناور یدک کش آتش‌خوار از نوع سیستم ASD به صورت 24 ساعت (شبانه روزی) جهت انجام عملیات پهلودهی و جداسازی نفت کش ها و عملیات یدک کشی در جزیره خاک، بندر ماهشهر، عسلویه و سایر بنادر خلیج فارس و دریای عمان و دریای آزاد  خبر داد.

پالایش یکم

دولت با افزایش تخفیف سهام قابل واگذاری به صندوق سرمایه‌گذاری قابل معامله صنایع پالایش نفت، شامل باقیمانده سهام متعلق به دولت در شرکت‌های پالایش نفت تبریز، پالایش نفت بندرعباس، پالایش نفت اصفهان و پالایش نفت تهران از ۲۰ درصد به ۳۰ درصد موافقت کرد

عرضه اولیه

شرکت حمل و نقل ریلی رجا برای ورود به بازار سرمایه، پذیرش خود را در شرکت فرابورس در روز گذشته (دوشنبه ۳۱ شهریور) به ثبت رساند

فخوز

مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان عبور از تولید یک میلیون و ۹۷۶ هزار تُن را در شش ماهه نخست سال ۹۹ را گامی بلند در تحقق جهش تولید دانست و افزود: این رکود تولید نسبت به  سال ۹۷ بیش از ۶۷ هزار تُن افزایش داشته است. محمدی در پایان اظهار داشت:  برنامه سالیانه تولید، سه میلیون و ۸۰۰ هزار تن شمش فولاد پیش‌بینی شده است.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا