سهام عرضه اولیه

عرضه اولیه قرن(اکتیو)

گروه پدیده شیمی پایدار یکی از مجموعه‌های تابعه گروه صنعتی گلرنگ است که در سال ۱۳۸۴، با تکیه ‌بر اندیشه‌های ارزنده بنیان‌گذار گروه صنعتی گلرنگ “استاد حاج محمد کریم فضلی” و بهره‌گیری از تجربه و تخصص مهندس سید محمدباقر فاضلیان، با هدف تمرکز بر محصولات و خدمات حوزه سلامت و بهداشت، پایه‌گذاری گردید. کارخانه شرکت پدیده شیمی قرن با تجهیزات استاندارد و برتر جهانی در زمینی به مساحت ۳۴۰۰۰ مترمربع با ظرفیت تولید ۳۸ هزار کارتن در روز در شهرک صنعتی اشتهارد در سال ۱۳۹۰ بنا نهاده شد و در خرداد سال ۱۳۹۲ به بهره‌برداری رسید.

از محصولات شرکت پدیده شیمی قرن در طبقه بهداشت خانه (با نام تجاری Active Home) می‌توان به انواع مایعات ظرف‌شویی، پاک‌کننده سطوح، شیشه‌شوی، سفید‌کننده، جرم‌گیر و لوله‌بازکن اشاره کرد. در طبقه بهداشت شخصی و بهداشت موی سر (با نام‌های تجاری Active Soft و Hayat) شامپو بدن، انواع شامپوهای سر گیاهی، نرم‌کننده‌ها، مایع دستشویی، صابون و همچنین شامپوی مخصوص کودکان را می‌توان نام برد.

نماد: قرن(اکتیو)

شرکت: پدیده شیمی قرن

زیرگروه: محصولات شیمیایی

بازار : بازار دوم بورس

وب سایت: http://pspaydar.co/

تاریخ درج در بازار: 1398/11/13

تاریخ عرضه: روز چهارشنبه مورخ 1398/11/30

ساعت عرضه: 10 الی 13

تعداد کل سهام شرکت: 100 میلیون سهم

تعداد سهام قابل عرضه در عرضه اولیه:

میزان عرضه (درصد): 10 درصد

مدیر عرضه: کارگزاری بانک ملی ایران

متعهدین خرید: شرکت گسترش پدیده شیمی پایدار

حداکثر سهام قابل خرید: 100 سهم

دامنه قیمت: 16000 – 17000 ریال

سقف تعهد خرید: 50 درصد از کل سهام قابل عرضه

حداکثر مبلغ خرید: 1700000 ریال

پیش بینی میزان مشارکت:

با توجه به استقبال از عرضه اولیه قبلی (گروه توسعه مالی مهر آیندگان) انتظار داریم در عرضه اولیه سهام قرن بین 1.3 الی 1.5 میلیون نفر شرکت کنند که به هر کد معاملاتی (نفر) در حدود 66 الی 77 عدد سهم (حدود 112 الی 130 هزار تومان) تعلق خواهد گرفت.

به روزرسانی پس از عرضه:

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا