سهام عرضه اولیه

عرضه اولیه شصدف

شرکت صنعتی دوده فام در سال 1383 با هدف تولید انواع دوده صنعتی مورد مصرف صنایع ساخت تایر و لاستیک تأسیس گردید. در سال 1386عملیات احداث واحد چهل هزار تنی به منظور تولید دوده صنعتی سخت و نرم را در شهرک صنعتی شماره 2 شهرستان دزفول در استان خوزستان واقع در میان مناطق نفت‌خیز جنوب کشور آغاز نمود.

خوراک این کارخانه و فرآیند تولید دوده صنعتی، استفاده از روغن‌های پسماند خام و فراوری شده واحدهای پالایشگاهی و پتروشیمی و همچنین روغن قطران ذغال سنگ می‌باشد. روش تولید دوده صنعتی در این کارخانه حاصل بهره‌گیری از به‌روزترین فناوری در طراحی تجهیزات و ماشین آلات (وبه‌روش (Wet Processing،در جهان و در مقایسه با واحدهای فعلی در سطح کشور، دارای بهترین بازدهی تولید (کمترین میزان مصرف روغن به‌ازای دوده تولیدی) و همچنین بیشترین میزان بازیافت انرژی خروجی راکتورها در مراحل مختلف فرآیند تولید خود می‌باشد.

این کارخانه در اواخر سال1390 به عنوان چهارمین تولید کننده دوده صنعتی در کشور به بهره‌برداری رسید. در این کارخانه، هر دو خط سخت و نرم ضمن استفاده از فناوری پیشرفته، تمام مراحل تولید و بسته‌بندی به صورت کاملاً مجزا و موازی با یکدیگر طراحی شده‌اند و از تنوع تولیدی گسترده‌ای نیز برخوردار می‌باشند.

ظرفیت تولیدی این کارخانه 40 هزار تن در سال (شامل20 هزار تن انواع دوده سخت و20 هزار تن انواع دوده نرم) در گریدهای مختلف می باشد.  این شرکت با برخورداری از ویژگی‌های اشاره شده در بالا و اخذ گواهی‌های کیفی محصولات خود، استاندارد ملی واز مراجع معتبر تحقیقاتی در جامعه تولیدکنندگان بین‌المللی کربن بلاک – CCBI – و اخذ گواهی‌های مدیریت، پرچمدار استفاده از فناوری نوین در صنعت دوده کشور می‌باشد.

نماد: شصدف

شرکت: صنعتی دوده فام

زیرگروه: محصولات شیمیایی

بازار : بازار دوم بورس

وب سایت: http://sadaf-cb.com

تاریخ درج در بازار: 1397/06/17

تاریخ عرضه: روز چهارشنبه مورخ 1398/12/14

ساعت عرضه: 7 الی 10 صبح

تعداد کل سهام شرکت: 200.000.000 سهم

تعداد سهام قابل عرضه در عرضه اولیه: 34 میلیون سهم

میزان عرضه (درصد):

مدیر عرضه: شرکت کارگزاری بورس بهگزین

متعهدین عرضه: شرکت کارگزاری بورس بهگزین و شرکت مادر تخصصی مالی و سرمایه گذاری سینا هر یک به میزان 25 درصد در روز عرضه اولیه

متعهدین خرید: شرکت سرمایه گذاری توسعه معین ملت

حداکثر سهام قابل خرید: 60 سهم

دامنه قیمت: 19000-19900ریال

سقف تعهد خرید: 50 درصد از کل سهام قابل عرضه

حداکثر مبلغ خرید: 1.200.000ریال

پیش بینی میزان مشارکت:

با توجه به استقبال از عرضه اولیه قبلی در نماد قرن انتظار داریم در عرضه اولیه این نماد بین 1.4 الی 1.6 میلیون نفر شرکت کنند که به هر کد معاملاتی (نفر) در حدود 21 الی 28 عدد سهم (حدود 42 الی 56 هزار تومان) تعلق خواهد گرفت.

به روزرسانی پس از عرضه:

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا