مقالات آموزشیمقالات عمومی

چگونه سطح کاربری خود را در باشگاه آگاه سریعتر افزایش دهیم؟

​شرکت های کارگزاری در کنار سامانه ها​​ی آنلاین که برای مدیریت و رصد بازار بورس به کار می روند اقدام به راه اندازی قابلیت های جذاب دیگری همانند باشگاه مشتریان نموده اند تا امکان جذب مشتریان بیشتری را در قبال خدمات ارزش افزوده داشته باشند.

یکی از کارگزاری هایی که در کشورمان در این خصوص عملکرد مناسبی داشته را می توان شرکت کارگزاری آگاه نام برد که مدتیست علاوه بر سامانه اختصاصی خود(آساتریدر) اقدام به راه اندازی باشگاه مشتریان آگاه نموده است.

باشگاه مشتریان آگاه دارای ۱۰ سطح کاربری می باشد که پس از عضویت اولیه در باشگاه سطح شما صفر می باشد و به مرور پس از انجام اولین معامله در آساتریدر و یا شرکت در مسابقات باشگاه سطح کاربری تان بالاتر می رود.

سطوح کاربری در باشگاه کارگزاری آگاه شامل:

سطح1 – بیستون

سطح2 – رامند

سطح3 – بینالود

سطح4 – الوند

سطح5 – سهند

سطح6 – تفتان

سطح7 – توچال

سطح8 – دنا

سطح9 – سبلان

سطح10 – دماوند

برای آگاهی از جزئیات هر سطح و میزان تخفیفی که به شما تعلق می گیرد با نام کاربری و رمز عبور خود به این لینک مراجعه کنید، سپس با کلیک روی عنوان هر سطح می توانید میزان تخفیف و سایر شرایط هر یک را مطالعه نمایید.

سطوح کاربری در باشگاه کارگزاری آگاه
سطوح کاربری در باشگاه کارگزاری آگاه

روش های کسب امتیاز در باشگاه

کلیه امتیازات به دست آمده ماحصل فعالیت هایی است که شما در باشگاه آگاه انجام می دهید این فعالیت ها شامل:

  • انجام معامله در آساتریدر
  • شرکت در مسابقات عمومی و ویژه باشگاه مشتریان آگاه
  • شرکت در نظرسنجی و افزایش تعامل در سیستم نظر دهی باشگاه
  • ارائه نظر و پیشنهاد در بلاگ و شبکه های اجتماعی مرتبط
  • اعلام معرف خود در بآشگاه

اما روش هایی که نام برده شدند عمدتا به صورت قطره چکانی هستند و باید زمان زیادی را منتظر افزایش سطح کاربری تان باشید.از طرفی اگر بتوانید به همه سوالات مسابقات آگاه پاسخ صحیح دهید باید بیش از چند ماه صبر کنید تا سطح کاربری تان به سطح 5- سهند برسد.

امتیازات به دست آمده در باشگاه آگاه چه کاربردی دارند؟

کلیه امتیازات به دست آمده را می توان به عنوان تخفیف در کارمزد معاملات،تخفیف در تهیه پکیج های آموزشی،بسته های مشاوره تحلیلی، بسته های اعتباری و… استفاده کنید.

چه کار کنیم تا امتیاز بیشتری به دست آوریم و سطح کاربری خود را افزایش دهیم؟

کاربردی ترین روشی که می توانید برای افزایش سطح کاربری استفاده کنید قابلیت انتقال امتیاز در باشگاه از سوی سایر کاربران و مشتریان کارگزاری آگاه می باشد.

برای مشاهده بسته های امتیازی باشگاه آگاه می توانید به بخش فروشگاه در وب سایت سهام سازان مراجعه کنید.

در بخش فروشگاه می توانید مطابق سطوح موجود در باشگاه اقدام به تهیه بسته امتیاز مورد نیازتان نمایید.بسته امتیاز پس از چند دقیقه به حساب کاربری شما اضافه می شود و می توانید به صورت مادام العمر از سطح کاربری خود و تخفیفات ارائه شده در کارگزاری آگاه استفاده نمایید.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا