عملکرد شرکتها

بررسی گزارش فعالیت ماهانه نماد رتکو منتهی به 98/06/31

رتکو ( شرکت بازرسی فنی و کنترل خوردگی تکین کو) گزارش فعالیت ماهانه دوره 1 ماهه منتهی به 1398/06/31 را منتشر کرد.

معرفی شرکت بازرسی فنی و کنترل خوردگی تکین کو

شرکت تکین کو در سال 1372 با هدف ارائه خدمات بازرسی فنی و کنترل خوردگی به ویژه در صنایع نفت و گاز و پتروشیمی توسط جمعی از متخصصان و مدیران ارشد صنایع پتروشیمی در قالب یکی از شرکت های تابعه شرکت سرمایه گذاری پتروشیمی تاسیس گردید. این شرکت همواره سعی داشته تا با جذب افراد متخصص ، مستعد و دارای توان فکری و اجرایی بالا، بستر مناسب برای همکاری هموطنان داخل و خارج از کشور را در شرکتی ایرانی با توان رقابت بین المللی فراهم نماید.

با توجه به سرمایه گذارى کلان صورت گرفته از سوى این شرکت و خرید ادوات و تجهیزات مدرن آزمون هاى غیر مخرب از معتبرترین سازندگان دنیا و همچنین دارا بودن بازرسین مجرب به عنوان برترین شرکت ارائه کننده خدمات بازرسی فنی و کنترل خوردگی در ایران محسوب مى شود که تا به امروز پروژه هاى موفق و مهمى در زمینه کارى خود به انجام رسانده است.

استقرار دفاتر نمایندگی در برخى کشورهای منطقه و کشور های اروپایی از جمله آلمان این شرکت را  قادر ساخته تا در خصوص بازرسى هاى خارجى توانمندتر از قبل عمل نماید. امید است که با تدابیر صورت گرفته مقدمات ورود به بازارهای بین المللی و کسب بیشترین سهم بازار داخلی تا سال 1402 فراهم آید.

این شرکت در حال حاضر به عنوان یکی از بزرگترین و معتبرترین شرکت های بازرسی فنی در ایران شناخته می شود که به عنوان اولین شرکت مهندسی مشاور، سهام آن در بورس عرضه شده است.

بررسی گزارش منتشر شده شرکت بازرسی فنی و کنترل خوردگی تکین کو در کدال

شرکت بازرسی فنی و کنترل خوردگی تکین کو در دوره 1 ماهه منتهی به شهریور 1398از محل فروش و یا ارائه خدمات خود مبلغ 71,133 میلیون ریال درآمد محقق نمود که نسبت به دوره 1 ماهه مشابه سال قبل %19 افزایش یافته است.

«رتکو» با سرمایه ثبت شده 90,000 میلیون ریال طی عملکرد 6 ماهه سال مالی منتهی به 1398/12/29 مبلغ 293,470 میلیون ریال درآمد فروش داشته که نسبت به مدت مشابه سال قبل %8 افت داشته است.

کادر توضیحات در مورد اصلاحات

ثبات رویه در شناسایی و ثبت درآمدهای شرکت تغییر یافته و ملاک اعمال درآمد ، صورت وضعیت واحدها می باشد و پیش بینی درآمدها از رویه خارج گردیده است .

پیشنهاد ویژه: جهت دریافت سیگنال های خرید نماد رکتو به بخش سیگنال های معاملاتی وب سایت سهام سازان مراجعه کنید.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا