معرفی گروه مالی سهام سازان

وب سایت سهام سازان برندی متعلق به گروه مالی سهام سازان هوشمند می باشد که پس از سال ها فعالیت در بازار سرمایه کشور در تاریخ 1398/07/11 اقدام به ثبت دامنه سهام سازان و شروع به فعالیت در فضای مجازی نموده است.

تیم سهام سازان شامل گروهی از جوانان کشور می باشد که متشکل از متخصصان حوزه مالی و فناوری اطلاعات می باشند .اعضای سهام سازان به صورت روزانه وقایع بازار را رصد می کنند و پس از بررسی های متعدد، اقدام به انتشار مطالب در بخش های مربوطه می کنند.

همچنین برای آن دسته از سرمایه گذاران تازه واردی که علاقه‌مند ورود به بازارهای سرمایه گذاری هستند، گروه مالی سهام سازان تلاش نموده تا با تهیه محتواهای آموزشی تحلیلی، گزارشات مختلف از وضعیت شرکت های فعال در بازار، تجربه سرمایه گذاری مطمئن تری را برای عموم جامعه فراهم آورد.

ارزش‌ ها و اهداف ما

مشتری مداری: ما تلاش خواهیم کرد ضمن انجام کلیه درخواست های مشتریان در چارچوب قوانین کشور بیشترین سود مالی و معنوی را به وجود آوریم.

– جامعیت خدمات: ما به این موضوع اعتقاد کامل و راسخ داریم که اگر قصد شروع کسب و کاری را داریم باید با بیشترین قدرت و آمادگی وارد میدان شویم و از ارائه هر گونه خدمات ناتمام و رهاکردن مشتری در میانه فرایندهای مرتبط برخلاف ارزش‌های کاری مان خواهد بود.

– رویکرد صادقانه: تلاش ما این است که بر اساس ماموریت های محوله که همان تولید محتوای مفید و کاربردی بر اساس داده های صحیح می باشد در هر مرحله چنانچه به علت کمبود داده‌های قابل‌اتکا یا ضعف دانش موجود در کشور از این شرط عدول شود، مراتب به طور دقیق و شفاف به مشتری منتقل خواهد شد.

خدمات ما

گزارشات روزانه از وضعیت بازار:

در حالی که معامله گران بازار سرمایه به ویژه حرفه ای ها به طور معمول از اتفاقات و رخدادهای مهم بازار سرمایه مطلع هستند تازه واردین به بورس ممکن است از همه جا بی خبر باشند لذا در این بخش به صورت روزانه نکات مفید و خلاصه ای از کلیه اتفاقات را شرح خواهیم داد.

تجزیه و تحلیل گزارشات منتشر شده از سوی شرکت ها:

سعی ما بر این است که کلیه گزارشات میان دوره ای و پایان دوره سال مالی شرکت ها به محض انتشار در کدال آنالیز شده و تحلیل مفصلی از آن روی سایت قرار می گیرد.

ارائه پیشنهاد خرید یا فروش

سرمایه گذاران همواره تمایل دارند که نظر کارشناسان و تحلیل گران خبره را در خصوص نمادهای مختلف بازار جویا شوند از این رو گروه مالی سهام سازان با درک این نیاز به صورت متناوب سهم های مختلفی از گروه های مختلف بازار را به سرمایه گذاران جهت خرید، فروش و نگهداری پیشنهاد می دهد.

لازم به ذکر است در این بخش همواره سعی شده کلیه شرکت ها با تحلیلات مختلف مورد بررسی قرار گرفته و معرفی شوند و از معرفی سهم های پر ریسک که تحت کنترل سفته بازان و نوسان گیران قرار دارد به منظور جلوگیری از تحمیل زیان به کاربران، خودداری شده است.

با تمام این اوصاف ما خود را مبرا از اشتباه و نقص نمی دانیم لذا ضروریست که قبل از هر گونه اقدام به خرید یا فروش حتما بررسی بیشتری در سهم مربوطه داشته باشید.

مقالات و ویدئوهای آموزشی

بخش آموزش وب سایت سهام سازان را می توان یکی از اصلی ترین بخش های آن دانست چرا که تمام سعی ما بر این است تا مطالبی جامع و کامل با ریزترین جزئیات ممکن به صورت مقاله و آموزش های ویدئویی متنوع تقدیم شما گردد تا از این طریق بتوانیم کمک رسان بهتری باشیم.

ارادتمند شما

مدیریت گروه مالی سهام سازان

دکمه بازگشت به بالا