رمزارزمقالات آموزشی

نکاتی در خصوص پلتفرم معاملاتی belem

اگر قصد فعالیت در بازار رمزارزها را دارید احتمالا نام بسیاری از صرافی های فعال این حوزه را شنیده اید.صرافی هایی مانند بایننس،کوکویین و… صرافی belem یکی از صرافی های جدیدالتاسیس می باشد که مقر اصلی آن کشور آمریکا می باشد و دارای شرکایی از چین و سنگاپور می باشد که در حال حاضر با توجه به فعالیت حدود یکساله ما با این شرکت مشکلی با آی پی های ایرانی ندارند.

نکته مهم در خصوص این صرافی وجود پرسنل فارسی زبان و ارائه پلتفرم به زبان فارسی می باشد که خوشبختانه منجر به ارائه خدمات دهی به کاربران ایرانی زبان شده است.در خصوص مشکلات تحریم در نقل و انتقال پول هیچ یک از صرافی های موجود تعهدی در این خصوص ندارند و تا زمانی که همانند صرافی بایننس مشمول رعایت قوانین نشوند از دریافت کارمزد بیشتر از کاربران فارسی زبان ناراحت که هیچ، حتی استقبال هم می کنند.پس هیچ شخصی نمی تواند تعهدی در این خصوص به شما بدهد همانطور که هیچ از بانک های کشور در حال حاضر امکان ارائه پول فیزیکی بیشتر از ۲ الی ۳ میلیون تومان را به مشتریان ندارند و کسی هم پاسخگوی این وضعیت نیست!!

مورد بعدی در خصوص ارائه مدارک ثبت شرکت و سایر موارد قانونی است که می بایست توسط صرافی ارایه گردد همانطور که در کشور ما هنوز قانون مصوبی در خصوص این حوزه نوشته نشد در بسیاری از کشورها وضعیت به همین منوال است . دقت داشته باشید حتی اگر صرافی یا شرکتی کلیه مدارک مورد نیاز را به شما ارائه کند همچنان تعهدی در خصوص کاربران ایرانی و بستن حساب ها وجود ندارد.

صرافی belem.cc

با تمام این اوصاف پلتفرم بلم صرفا امکان انجام معاملات رمزارز را در کنار نقل و انتقال سودهای کسب شده را به کیف پول تتر داخل کشور ارائه می کند و اگر به فعالیت های شما مشکوک شود میتواند به سادگی حساب کاربریتان را مسدود کند.

شیوه گسترش بسیاری از صرافی ها گرفتن زیرمجموعه از افراد قدیمی و دارای تجربه است چرا که با این شیوه علاوه بر گسترش شبکه ارتباطی، امکان افزایش اعتبار برند خود را با ارائه آموزش های تخصصی از سوی سرگروه ها به زیرمجموعه ها فراهم می کنند.

برای ثبت نام در صرافی بلم روی این لینک کلیک کنید.

توجه: دوستانی که با کد معرف ما فرآیند ثبت نام شان را کامل کنند می توانند به مدت یک ماه از اشتراک رایگان سیگنال های خرید و فروش انواع ارز دیجیتال در این صرافی استفاده کنند.

از اطلاعات مورد نیاز برای ثبت نام می توان به آدرس ایمیل و کد ملی به همراه کارت ملی اشاره نمود.پس از ثبت نام می بایست تصویر کارت ملی را کنار صورت تان قرار دهید و با درج تصویر در سایت اقدام به احراز هویت نمایید. تصویری که می گیرید می بایست با کارت ملی جدید و از کل صورت تان بصورت واضح و با کیفیت بالا باشد.

احراز هویت صرافی بلم

در صورتی که امکان انجام احراز هویت را ندارید گروه ما این کار را انجام خواهد داد.

برای اگاهی از شرایط و مراحل انجام کار لطفا با ما تماس بگیرید.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا